How to make money on Instagram? My fave apps! - Iga Wysocka Blog (skinnyliar)

How to make money on Instagram? My fave apps!

22 Nov 2017

 Follow my blog with Bloglovin
Odpowiem Wam dzisiaj na jedno z najpopularniejszych pytań w sieci czyli - "Jak zarabiać na Instagramie ?". Sama przez wiele lat, nie otrzymywałam ani grosza za działalność w sieci. Myślę, że ogromny rozwój Instagrama w ostatnim czasie zmonetzyował "blogerski rynek".  Jeżeli nie jesteś topową blogerką, do której firmy biją drzwiami i oknami trzeba znaleźć inny sposób na pozyskanie płatnych kampanii. Jest wiele stron / aplikacji, które Wam w tym pomogą.

Moje ulubione aplikacje dla influencerów:

1. INTO App
Aplikacja, która oferuje Wam dostęp do darmowych posiłków w restauracji, sesje jogi, czy wizytę u fryzjera. Znajdziecie tam wszystko z kategorii lifestyle. Działa w Londynie, Monachium, Nowym Jorku, Melbourne i Sydney. Aby pomyślnie przejść rekrutacje musisz być modelką lub influencerem / bloggerem.

2. TAKUMI
Aplikacja dla bloggerów, w której pojawiają się płatne kampanie. Musicie mieć włączone powiadomienia, ponieważ kampanie mają limit miejsc. Działa na rynku Angielskim oraz Niemieckim.

3. TRIBE
Aplikacja, która umożliwia Wam wzięcie udziału w wielu kampaniach oraz zaproponowanie własnej stawki. Jest jeden haczyk - produkt do reklamy musicie nabyć sami. Z tego powodu zbytnio za nią nie przepadam, wiąże się to często z zakupami online. 

4. INFLUENCER
Strona internetowa umożliwiająca Wam aplikowanie na pojawiające się kampanie. Sami proponujecie stawkę, agencja potrąca od Waszego wynagrodzenia 10%._________________________________

How do I make money on Instagram? This is one of the most frequently asked questions that I receive when I ask my readers about their Instagram struggles. So, what can you do to start earning money from Instagram? There are some apps and websites that will make it easy!

My favorite apps for Instagram Influencers:
An app that offers you free meals, yoga sessions or a blowdry. You will find here everything what you call „lifestyle”. App is available in London, Munich, New York, Melbourne and Sydney. You have to be an influencer or a model to be accepted. 

2. TAKUMI
An app for bloggers where you can find paid campaigns. It is avaliable in England and German.

3. TRIBE
An application with paid campaigns. You choose who you want to work with, and what is your post price. There is one catch - you have to buy the product for an advert. 

An influencer marketing agency with a data-driven platform that intelligently connects brands with influential creators on social media. There are new campaigns every week, you choose where you want to apply Istnieją jeszcze takie aplikacje jak Model Village, IndaHash czy LiketoKnow.it. 

Model Village, jest to aplikacja dla modelek, zwykli śmiertelnicy czy blogerki nie mają do niej dostępu. 


Na IndaHash od długiego czasu nie dzieje się nic ciekawego. Aplikacja ruszyła z wielkim hukiem, pozwalając zarabiać na instagramie każdemu, co według mnie odbiło im się czkawką.  


LiketoKnow.it jest częścią RewardStyle i pozwala zarabiać Wam na zasadzie prowizji od sprzedaży. Na rynku istnieje wiele stron oferujących tę formę zarobku. Jak dla mnie RewardStyle jest najbardziej przejrzystszy i najwygodniejszy w użyciu. Pozwala wam też działać na instagramie dzięki swojej kompatybilnej aplikacji. 


Nie wiecie ile powinniście zaproponować za post sponsorowany na Instagramie? W sieci dostępny jest kalkulator, który po wpisaniu loginu pokaże wam zarys kwot w jakich możecie się obracać.   Mowa o influencermarketinghub

W Polsce istnieją agencje zrzeszające influencerów jest to m.in. Influ.pl i Whitepress.pl. Ja jeszcze z nich nie korzystałam, ale na pewno założę tam swoje konto.

 _________________________________

You can also earn money on apps such as Model Village, IndaHash and LiketoKnow.it.

Model Village is an application available only for models. You can find there access to a range of lifestyle privileges around your city and get rewarded for recommending your favorite brands.

IndaHash is a free application that allows digital influencers to earn money by participating in brand campaigns on their social media profiles. Unfortunately, I haven’t seen anything interesting there for a long time. 

LiketoKnow.it is a part of the RewardStyle and it is fast becoming a platform for Bloggers and Influencers. By posting a picture with links to a websites from where you got the items you wear or advertise you are getting commissions from the sales. In my opinion RewardStyle is the most transparent and user friendly. It is making your followers able to shop your Instagram looks. 

Don't you know how much you should charge for sponsored posts? There is an online website called influencermarketinghub that allows you to calculate your estimated earrings from your Instagram account.TopShop, Jacket. Loavies, Jumper.  NA-KD, Jeans. TK-MAXX (similar one), Shoes.  Bees London, Necklace. Vintage (similar one), Hat. Previous Next

15 comments

 1. Na Indahash sytuacja stała się przykra - niby sprawdzają kto ma fałszywe lajki, ale guzik prawda. Wiele osób które sobie nabijają zarabiają na tym, a jak masz mniej to jest napisane, że za małe zaangażowanie. Na WhitePress też naciągana sytuacja - niby wymagane jest 1k na Insta do zarabiania, a tak naprawdę poniżej 10k to nie ma co liczyć na cud. Od siebie mogę polecić Reachblogger, bo korzystałam kilka razy i TheBloggerProgramme ale tam rzadko są kampanie światowe, bardziej UK. ZDJĘCIA CUD<3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuje Tynka, na pewno sprawdzę Twoje polecenia. No cóż co do aktualnie popularnego precedensu jakim jest budowanie fałszywego zangażwania, like czy followersów. Jedyne czym możemy się bronić to ciekawy i dobry jakościowo kontent. Wieżę jednak, że za sterami PR marek siadają coraz bardziej świadomi ludzie, którzy poświęcą chwilę, aby zbadać czy dany Influencer nie jest oszustem. Budowanie fałszywego przeświadczenia o popularności, zaangażowaniu, zasięgach i zarabianie na tym (niemałych pieniędzy) jest niczym innym jak przestępstwem. Oglądałam jakiś czas temu film pewnej YouTuberki, która poruszyłą ten problem https://www.youtube.com/watch?v=M0aNjpaN5cE. Zwykłych obserwatorów, niesiedzących w tym od ''naszej'' strony może to wszystko dziwić. Ja nie usłyszałam tam nic, czego sama bym nie zauważyła po niektórych swoich 'insta koleżankach'. Przykre i jednocześnie dla mnie żałosne zachowanie. Wystarczy wejść w to kto ich obserwuje lub użyć social blade i bardzo łatwo można dostrzec, że używają apliacji do zwiększania followersów. Trudniej to ogarnać gdy ktoś ma bardzo dużo obserwujących, a mimo to chce szybko piąć się w górę, ale u ludzi do 100 tysięcy obserwatorów to naprawdę bardzo proste, a tym bardziej jak ktoś ma koło 16 tysięcy :)

   Delete
 2. Wow love your style ^-^
  Browsing more wedding dresses, welcome to visit: https://www.freezbuy.com

  ReplyDelete
 3. Śliczne botki :)) pozdrawiam serdecznie :) woman-with-class.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Bardzo przydatny post Iga! Dzięki!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ciesze się :) Mam nadzieje, że więcej osób skorzysta. Sama długo zbierałam się aby założyć tam konta, nie ma z czym zwlekać bo pieniądz ucieka, haha.

   Delete
 5. wooow, that taddy bear coat

  https://7-sevendays.blogspot.gr/

  ReplyDelete
 6. ps. your tips have been soooooooo important

  http://7-sevendays.blogspot.gr/

  ReplyDelete
 7. Bardzo przydatny post, super zdjęcia!
  VIA-MARTYNA.BLOGSPOT.COM

  ReplyDelete