Corduroy jacket - Iga Wysocka Blog (skinnyliar)

Corduroy jacket

20 Jan 2018

Styczeń nie jest dla mnie miesiącem podsumowań, bardziej miesiącem przeziębienia i hektolitrów wypitej herbaty. Szczerze mówiąc 2017 rok był przepełniony wzlotami i upadkami. Czasami więcej było tych upadków. Zawsze dzielę się z Wami radosnymi chwilami, staram się też dawkować informacje o moim życiu prywatnym. Chciałabym, aby ten blog i inne media społecznościowe Was inspirowały. Niemniej jednak, nie chcę abyście myśleli, że wszystko przychodzi mi łatwo, a najważniejsze sprawy mam już poukładane w głowie. Ten rok był dla mnie jednym z najcięższych - pełen rozczarowań i łez. Moje osobiste walki i decyzje przysporzyły mi wiele negatywnych emocji, którymi nie chciałam się z Wami dzielić. Staram się pamiętać, że po burzy zawsze wychodzi słońce. Czuje, że jestem w odpowiednim miejscu i podjęłam dobre decyzje. Nadal miewam gorsze dni, ale jest ich zdecydowanie mniej. Jedną z najważniejszych decyzji zeszłego roku była przeprowadzka do Londynu. Nie będę ukrywać, że tęsknie za moją rodziną i przyjaciółmi. Życie nie jest idealne, ale to jego magia. Chciałabym Wam podziękować, że jesteście ogromną częścią mojej podróży.

2017 was filled with ups and downs. Sometimes more downs that made me feel like I will never make it. I share with you only happy moments as this platform meant to be inspiring. Nonetheless, I don't want you to think that I got it all sorted and that everything is so easy for me, because it's not . This year has been hard for me, filled with many disappointments and tears. I try to keep in mind that  after a storm comes a calm, and so it was. I moved to my dreamy city - London. I miss my family and friends but I also meet amazing people here. You can't have everything and life isn't perfect but that's the whole magic of it.  I want to thank you for being a part of my journey

Sztruks powrócił do łask zeszłej wiosny. Przyznam, że z przerażeniem spoglądałam na ten trend. Przecież są na świecie rzeczy, które nigdy nie powinny wrócić. Styl z lat 00' (totalnie wszystko) oraz sztruks. Tak jak wciąż krzyczę ogromnie nie do 00' tak przekonałam się do sztruksu. Kurtka ze zdjęć pochodzi ze sklepu Romwe.  Niestety nie mogę jej Wam polecić. Ładny kolor i oversizowy krój nie obroni się przy tak marnej jakości.  Naprawdę fajnie wykonane sztruksowe kurtki znajdziecie na Asosie, Stradivariusie czy w Brandy Melville. Jestem ciekawa co wy sądzicie o tym trendzie. Cieszycie się, że powrócił?


Corduroy is back and wether you love it or you hate it, you have to admit that it's a reality. As I still think that there are fashion trends that should never ever be back like style from the 00', I'm happy for corduroy return. You can find similar jacket (in lots of variety colours) to mine in AsosStradivarius or Brandy Melville.  Are you happy that corduroy is back for good?
Corduroy Jacket, Romwe. Sweater, Zara. Jeans, Pull and Bear (similar). Necklace, Bees London. Shoes, RYŁKO. Sunglasses, Ray-Ban.
Previous Next

15 comments

 1. Replies
  1. dziękuje :) Podlinkowałam we wpisie lepsze jakościowo wersje niż ta którą mam na sobie :)

   Delete
 2. Szkoda, bo kurtka wygląda znakomicie na zdjęciach... Ale najważniejsza jest jakość, a jak jej nie ma... To słabo. W każdym wygląda świetnie.

  ReplyDelete
 3. I am also happy corduroy is back. Loving the photos!You look beautiful! Also, keep a positive mindset. Not everything can be always great in life, but I am sure you are doing your best! You will get wherever you want to be soon. I'm sure. ^^

  ReplyDelete
 4. Czy sweter jest z nowej kolekcji? ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. wyprzedażowy :( jeszcze kilka dni temu natknęłam się na niego na stronie. Nie moge go jednak teraz znaleźć

   Delete
 5. Piękna kurtka! Szkoda, że nie jesteś zadowolona z jej jakości. Poza tym, bardzo podoba mi się sweter i zdjęcia. :) Życzę Ci, aby rok 2018 przyniósł o wiele więcej tych radosnych chwil, a smutki omijały Cię szerokim łukiem.

  ReplyDelete
 6. Mam sztruksową spódnice od X lat i kocham ją nad życie! Czekałam na to aż sztruks wróci do łask <3

  ReplyDelete
 7. Świetne zdjęcia! A kurteczka genialna, od dawna takiej szukałam.

  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie kochana!
  https://allforgirls-1.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. Dla mnie też 2017 był raz lepszy, raz gorszy, ale wiem, że ten rok będzie dla mnie rokiem zmian ze względu na ukończenie szkoły i mam szczerą nadzieję, że będzie dla mnie dobry :) piękne zdjęcia!
  VIA-MARTYNA.BLOGSPOT.COM

  ReplyDelete