ANALOG DIARY: BARCELONA #1 - Iga Wysocka Blog (skinnyliar)

ANALOG DIARY: BARCELONA #1

19 Jul 2018


Mam dla was zdjęcia z mojej pierwszej kliszy. Myślałam, że ją zepsułam, że nic z tego nie będzie. Otworzyłam aparat przed zwinięciem rolki i z dreszczem na sercu zaniosłam ją do fotografa. Kilka zdjęć ucierpiało, kilka zyskało flary. Moją przygodę z analogiem dopiero rozpoczęłam i muszę przyznać, że jest super. Nie opuści mnie już przy żadnym większym i mniejszym wyjeździe. Enjoy! Mam nadzieje, że moja mała opowieść z Barcelony Wam się spodoba. 

Mossed Costs i Llobera Garden 
Jeżeli też jesteś #teamcacti to pokochacie ten mały ukryty ogród pełen sukulentów.
Gothic Quarter
Najbardziej klimatyczna i tajemnicza część Barcelony, czyli jej gotyckie serce. Piękne, wąskie uliczki , bary tapas i lody.
Mercat Fira de Bellcarie Els Encants
Pchli market na którym Sandra chciała opchnąć mój numer telefonu za 50% zniżki. Zniżkę dostałyśmy, obyło się bez dawania numeru telefonu, a ja wyszłam bogatsza w złoty pierścionek i uboższa o 10 euro.Bunquers del Carmel
Najpopularniejsze miejsce na wypicie wina, piwa i innych trunków, zajadania się serami oraz bagietką podczas oglądania zachodu słońca. Widok jest naprawdę warty wspinaczki, która Was czeka, aby tam dotrzeć - dla leniwych proponuje autobus. Unikajcie metra bo wtedy idzie się trzy razy dłużej i ciężej.


Canon AE-1 film Kodak Gold 200

Previous Next

9 comments

 1. igawysocka_fanpage19 Jul 2018, 21:06:00

  I'm so glad that there's a new post. Photos are so so sweet 😍😍💞💞💞

  ReplyDelete
 2. Cudownie, uwielbiam barcelone ❤️❤️! Moje ulubione miasto ❤️

  ReplyDelete
 3. Woah!You are such a good photographer! 💜

  ReplyDelete
 4. Marzy mi się Barcelona, piękne zdjęcia!

  ReplyDelete